Hydroizolace tvarovaných a šikmých střech

 
Realizujeme profesionální izolace šikmých střech. Řešíme i havarijní opravy. Používáme vysoce kvalitní materiály Maris Polymers, které vynikají elasticitou, životností a komfortem při zpracování.

Zadejte poptávku po izolaci střechy.
keyboard_arrow_down

Polyuretanové stěrkové systémy TOP KVALITA

Tyto systémy představují ideální řešení k hydroizolaci složitějších tvarů střech s mnoha detaily (komínky, úžlabí, atiky,…).
Hydroizolační systém na polyuretanové bázi lze způsobem aplikace přiblížit k materiálům s lidovým názvem tekutá lepenka. Svojí elasticitou, životností a komfortem při zpracování je však oproti dříve používaným materiálům na asfaltové bázi nesrovnatelně kvalitnější.

Stěrkové systémy lze použít na většinu známých povrchů:
  • asfaltové pásy
  • foliové systémy z PVC
  • beton
  • laminát
  • lehké kovy, pozink
Používají se pro izolaci spodních staveb, plochých a tvarovaných střech, teras, balkonů, sprch, kuchyní, koupelen, luxferových výplní, atd. Obzvláště vhodné jsou tyto  materiály pro opracování detailů, opravy starých PVC folií, průhledné izolace dlažby, havarijní opravy žlabů.

Aplikace materiálů je velmi snadná (váleček, štětec) a škála využití velice široká. Nabízíme proto také přímý prodej těchto materiálů.

Havarijní opravy střech a žlabů

Často se stává, že k poškození střešních krytin dojde nečekaně. Přílivové srážky, kroupy, silný vítr dokáží napáchat v jediné chvíli velké škody. Tyto škody mohou vzniknout na střechách s rozdílným povrchem, na světlících, v ploše nebo na místech s napojením na špatně opracovatelný detail.

V takovém případě jsou k dispozici naše realizační týmy, které můžete oslovit prostřednictvím obchodních zástupců.

Provedeme v co nejkratším čase havarijní opravy střech, světlíků nebo žlabů, zhodnotíme jejich stáří a stav a doporučíme další postup oprav.