Protiskluzové lité podlahy

 
Protiskluzov%C3%A9
Snižte rizika pádů na kluzkých podlahách díky realizaci protiskluzové podlahy. Vybrat si můžete prosypání barevnými chipsy, křemenným pískem nebo balotinou. Je jen na Vás, jaký stupeň protiskluzu si vyberete a do jakých barev si podlahu naladíte. Kontaktujte nás a vyberte si z množství vzorků.

Obraťte se na nás, pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější typ, připravíme kalkulaci a zrealizujeme v nejvyšší kvalitě.
keyboard_arrow_down
V mnoha průmyslových prostorách či garážích nelze použít hladkou litou epoxidovou podlahu, protože zde existuje vyšší riziko uklouznutí, obzvláště je-li na podlaze často mokro. Jednoduchým řešením je protiskluzová úprava, kterou lze snadno přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Nejběžněji se provádí pomocí vsypu křemičitého písku o různých frakcích. Lze však použít například i mnohem tvrdší korund. Podle Vašeho přání může být konečný povrch podlahy velice hrubý nebo za použití jemnější frakce téměř hladký jen s lehkou protiskluznou úpravou.

Abyste si dokázali jednoduše vybrat, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo navštivte naši prodejnu a prohlédněte si množství vzorečků, které pro Vás máme připravené.
Protiskluzové podlahy lze vytvořit i z probarvených písků, čímž vznikne vysoce mechanicky odolná protiskluzová podlaha, která je ale zároveň velice estetická. V případě požadavku na jemný protiskluz lze místo křemenných písků použít balotinu. Ta vytvoří velmi jemnou strukturu, která plní požadavky na protiskluz, ale lze velmi dobře čistit.