Izolace vodních staveb proti úniku vody

 
Aplikujeme kvalitní nátěry na nádrže na pitnou vodu, bazény, jezírka a koupaliště. Volbou nejlepších materiálů a precizního nanesení docílíme dlouhodobě odolné hydroizolace. 

Kontaktujte nás. Poradíme, naceníme a zrealizujeme s garancí kvality.
keyboard_arrow_down
Hydroizolace vodních staveb s sebou nese svoje specifika. U nádrží na pitnou vodu je důležité použít materiál s atestem na pitnou vodu, u bazénů musí zase materiál odolávat nejen chlorované vodě, ale také musí být odolný proti mechanickému poškození.

Foliové systémy nabízí speciální jezírkové či bazénové folie, pro jejichž svaření je nutná odborná firma s veškerým zařízením pro správnou a důslednou aplikaci folie. Hodí se především pro jednodušší tvary, kde je aplikace bezproblémová a nenáročná.

Další variantou jsou polyuretanové stěrkové systémy, které lze aplikovat na připravené například betonové plochy. Výhodou těchto systémů je možnost aplikace na téměř jakýkoliv tvar, neboť se jedná o tekuté systémy, do kterých se vkládá výztuž. Díky aplikaci pomocí štětců, válečků nebo stříkáním, lze docílit různých tvarů a to bezešvou technologií. Nehrozí tedy unikání vody spojené se špatně svařeným svárem. Tyto membrány jsou velice pružné a speciálně navržené pro vodní plochy. Jednoduchá aplikace a pružnost je nespornou výhodou polyuretanových stěrkových systémů obzvlášť u tvarově složitějších bazénů s více detaily.
Polyuretanové stěrkové systémy jsou velice vhodné také na opravy již degradovaných PVC folií. V žádném případě není nutné folie strhávat, stačí lokálně nebo v případě potřeby celoplošně nanést polyuretanovou hydroizolační membránu a životnost izolace se prodlouží o mnoho dalších let užívání.