Vysoký stupeň korozní agresivity

 
Hledáte vhodnou firmu pro aplikaci specíálních nátěrů? Obraťte se s důvěrou na nás.

Navrhneme antikorozní systém na míru Vaší poptávky.

Zajistíme profesionální aplikaci včetně průběžné kontroly kvality a tloušťky nátěru.

Reference naší firmy najdete zde.
keyboard_arrow_down

Naše firma má za sebou tisíce metrů nátěrů v oblasti těžkého průmyslu. Toto odvětví si vyžaduje dokonalou přípravu povrchu, speciální vlastnosti aplikovaných materiálů, kvalitní značkové inspekční přístroje a především odborné znalosti a zkušenosti. Během aplikace je nutná neustálá kontrola kvality a tloušťky nátěru. K tomu využíváme to nejkvalitnější vybavení k měření suchých tlouštěk nátěru, porozimetry k detekování okem špatně viditelných vad nátěru, hřebeny na měření mokrých vrstev nátěru, odtrhoměry a další. Spolupracujeme také s korozními inženýry, kteří vytvoří návrh antikorozního systému přesně na míru Vaší poptávky.


V tomto směru má za sebou naše firma opravdu velké množství zajímavých a náročných projektů.

Například nátěry na ČOV Pardubice, kde bylo naším úkolem ošetřit neutralizační nádoby na kyseliny a ostatní odpadní produkty včetně přilehlé konstrukce antikorozní a chemicky odolnou nátěrovou hmotou.

Dále například provedení antikorozního nátěru s tepelnou odolností 105 °C na teplovodním potrubí o délce 1700 bm v Baťových kanálech pro ČEZ Energo, s.r.o.
Mezi další projekty patří např. povrstvení a nátěr tepelného výměníku pro ZVU POTEZ a.s., ošetření vnitřního pláště nádrží v Elektrárně Chvaletice nátěrovým systémem, jež odolává 32% kyselině chlorovodíkové v trvalém ponoru, ošetření dna nádrže na ropu pro MND a.s.

Mezi naše zákazníky patří například České Radiokomunikace a.s., pro které jsme realizovali antikorozní nátěry na jejich radiokomunikačních vysílačích Jedlák, Jiřetín pod Jedlovou horou, Lenora, Planá u Mariánských lázní a další.