Antikorozní nátěry v soukromém sektoru

 
Antikorozn%C3%AD%20n%C3%A1t%C4%9Br%20st%C5%99echy%20Hlinsko
V soukromém sektoru je nutná též poctivá antikorozní ochrana prvků z pozinku, ocele, lehkých kovů. Každý dům má ploty, brány, vrata, okapy, žlaby. Některý hliníkovou šablonu na střeše, další falcovaný pozinkovaný plech.

Běžná praxe je všeobecně známá. Majitel objektu si zajde něco koupit do obchodu, tam mu poradí (bez diagnostiky) prodavačky, které nedrželi štětec v ruce, ale jsou řádně proškolené. Majitel zainvestuje nemalou částku svých financí do materiálu a svého času. Spokojeně si natře střechu a ta se mu po první zimě začne loupat. Nikdo neřeší korozivitu prostředí (je vytvořených pět základních tříd korozivity prostředí C1 – C5) nebo čím je od počátku střecha natíraná. Zda spodní nátěr nenaruší ten vrchní. Jak je zhotovený plech – zda za větru dochází k vibracím plechu, apod. Toto se u nás nestane. Obchodně – technický poradce přijede, zhodnotí povrch a buď doporučí nátěr, který si u nás můžete zakoupit nebo vytvoří cenovou nabídku s realizací našich zkušených pracovníků.

Zavolejte, nebo se ozvěte přes kontaktní formulář a uvidíte sami. Informace nic nestojí. Pokud jste z okolí, můžete navštívit i naši prodejnu. Náš obchodník pracoval 7 let v realizaci a určitě poskytne kvalitní základní poradenskou službu.