Kdy, když ne teď. Kdo, když ne my.
Renovace od profesionálů.
eshop
menu

Chemicky odolné nátěry podlah

 
Potřebujete podlahu, kterou Vám nezničí první kapka oleje, která na ní ukápne? Nebo se ve Vašem provozu pracuje s celou řadou chemikálií, takže běžné podlahové stěrky by u Vás v žádném případě neobstály? Kontakujte nás a společně vybereme ten nejvhodnější podlahový materiál, který bude odpovídat Vašim požadavkům.
keyboard_arrow_down
Chemicky odolné podlahy jsou velmi specifické z důvodu různorodosti chemických látek, které na poptávanou podlahovou plochu působí. U tohoto typu podlah je velmi důležitá dokonalá diagnostika stavu podlahy před aplikací podlahových systémů. Též je zde velmi důležitá spolupráce investora s obchodně – technickým poradcem, který bude z naší firmy vyslán provést diagnostiku podlah a prostředí.

Při diagnostice se veškeré údaje o technických parametrech podlahy a poskytnuté údaje od investora o používaných chemických látkách, které budou působit na podlahu, pečlivě zanesou do poptávkového formuláře. Společně s vybraným nevhodnějším dodavatelem, který má v sortimentu svých výrobků materiál vhodný k ochraně dané podlahy, potom tvoříme nabídku.

V úvahu při výběru materiálů a technologií nanášení je nutné brát v úvahu několik často skrytých faktorů. Běžně se řeší kombinace chemikálií a jejich spolupůsobení na podlahovou plochu. Toto se stává často. Například v mořírnách, kdy jsou zcela běžné úkapy různých chemických látek na podlahu, kde se mísí a vzniká nová, většinou ještě agresivnější látka. Proto je důležité využít technickou podporu a nechat si zpracovat přímo z vývojových laboratoří výrobců doporučení, jaký materiál použít na dané zatížení.

Běžně se řeší ochrana proti:
  • ropným produktům
  • olejům
  • splaškové vodě
  • kyselinám a louhům
  • elektrolytům, apod.