Designové podlahy

 
Oživte interiéry dekorativní podlahou. Naše designové podlahy vynikají precizním zpracováním, tvrdostí a stálostí. Umíme zalakovat speciální fototapety, realizujeme i luxusní metalické podlahy.

Vše na míru a potřebám zákazníka.
Zadejte poptávku
keyboard_arrow_down
Kromě běžných průmyslových podlah dokáže naše firma nabídnout také široké spektrum dekorativních podlah pro náročnější zákazníky, kteří vyžadují nejen funkčnost podlahy, ale záleží jim také na estetičnosti podlahy. U tohoto typu podlah obzvlášť záleží na dobré komunikaci mezi zákazníkem a realizační firmou, aby byla předem dostatečně jasná představa o tom, jak má finální podlaha vypadat. Možností je totiž opravdu mnoho. Lze použít různé vzory, šablony, zalakovat speciální fototapety a podobně. Velice luxusním vzhledem se pyšní podlahy metalické, které zažívají v současné době veliký boom i u nás v České republice.

Designové podlahy požadují zákazníci například do kanceláří, hotelů, zasedacích místností, škol, ale i do rodinných domů. Jejich realizace vyžaduje nejen použití kvalitních materiálů, ale klade mnohem vyšší nároky i na zručnost samotného pracovníka. Proto tyto podlahy často nemohou dělat řadoví zaměstnanci podlahářských firem, ale musí být pečlivě vybráni jen ti nejšikovnější a nejpreciznější. Výsledkem je obzvláště krásná podlaha, která svým vzhledem může opravdu ohromit.

Fotografie na našich stránkách jsou z realizace designové podlahy pro umývárny základní a mateřské školy, kde byl požadavek zákazníka zhotovit lehce omyvatelnou podlahu s barevnými skvrnami, které podpoří fototapety na stěnách .