Kamenné koberce

 
Realizujeme dekorativní kamenné koberce, vzhled přizpůsobíme na míru Vašich představ a potřeb.

Kamenné koberce krásně vypadají a velmi dobře izolují proti vodě a vlhkosti.

Pokládáme kamenné koberce na terasách, balkonech, schodištích i v interiérech. Exkluzivně do České republiky dodáváme vysoce kvalitní materiály značky Maris Polymers, které také aplikujeme.

Zadejte poptávku u naší specializované firmy.
keyboard_arrow_down
Obzvláště ve venkovních prostorách patří mezi velmi oblíbený povrch kamenný koberec. Nejenže vypadá opravdu nádherně, ale poskytuje také celou řadu výhod. Je sám o sobě protiskluzový i za mokra, dá se díky němu vyrovnat a zakrýt nehezký či nerovný podklad a je-li pod ním nanesena kvalitní hydroizolační vrstva, lze pomocí kamenného koberce vyřešit i problémy s prosakováním vody.

Další výhodou je samozřejmě uzpůsobení vzhledu přesně na míru zákazníkovi, který si může vybrat nejen mezi velikostmi frakce, ale také mezi nepřeberným množstvím barevných kombinací. Lze vytvořit například jednobarevný kamenný koberec sestavený z drobných kamínků nebo naopak zkombinovat tři barvy a použít větší oblázky. Stačí si jen vybrat – což z našich zkušeností bývá pro naše zákazníky ta nejsložitější a nejdelší fáze, protože variant je možná až příliš mnoho.

Využití najde kamenný koberec na terasách, balkonech, schodištích, příjezdových cestách, studených stáních, ale například i v interiérech budov jako jsou koupelny, kuchyně, chodby. V interiérech se používá technologie, kdy kamenný koberec je ve výsledku zcela zalit transparentním pojivem a vznikne tak plocha, která se dobře udržuje.

Kontaktujte nás a využijte výhod, které kamenný koberec nabízí:
  • vysoká variabilita
  • krásný vzhled
  • nízká cena
  • protiskluzový povrch
  • odolný proti otěru
  • snadná údržba
  • beze spár